Bu Haftaki Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

Günümüzün internet ve sosyal medya dünyasında yenilikleri takip etmek oldukça zor ve külfetli bir süreçtir. Sürekli trendlerin değiştiği, çeşitli akımların başladığı ya da teknolojik gelişmelerin gerçekleştiği bu platformların her birini aynı anda takip etmek ve gelişmelerden haberdar olmak pek de mümkün değildir. Siz değerli sosyal medya ve internet kullanıcıları için hizmet veren firma, teknoloji haber konulu birçok içeriğe ev sahipliği yapmaktadır.

Teknoloji oldukça hızlı gelişen, değişen ve şekil değiştiren bir olgu olmasından dolayı yaşanan son gelişmelerden haberdar olmak zor olabilir. Bu gibi durumlarda ise işini profesyonel düzeyde yapan, bilgileri doğru ve net bir şekilde aktaran güvenilir bir kaynak oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Enterle ekibini rakiplerinden ayıran en temel özelliklerinden bazılarını saymak gerekirse;

  • Site arayüzünde pop up reklamları ya da gereksiz tüm içeriklerden kaçınılmıştır,
  • Aradığınız içerikler kategorik olarak düzenlenmiştir,
  • Gereksiz ya da fazla içerikten kaçınılarak konuların özüne değinilmiştir,
  • Abartıdan uzak sade bir arayüz tasarımı tercih edilmiştir.

Sizler de teknoloji ve sosyal medyadaki gelişmelere ya da karşılaştığınız problemlere çözüm bulmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Windows 11 Bilgisayara Nasıl Kurulur?

Birçok bilgisayarda bulunan Windows işletim sistemlerine bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme gelmiştir. Windows kullanıcıları ise windows 11 nasıl yüklenir? diye merak ederek araştırmalar gerçekleştirmeye başlamış durumdadır. Kurulum öncesinde bilgisayarın gereken yeterliliklere sahip olup olmadığının kontrol edilmesi oldukça önemlidir.

Windows kendi resmi internet sayfasında bu güncelleme için gerekli olan sistem yeterliliklerini zaten paylaşmış durumdadır. Tek yapmanız gereken ister siteden kontrolünü sağlamak, isterse de resmi sitede yer alan sistem yeterliliği test aracını kullanmak. Sonrasında izlemeniz gereken adımlar ise Enterle sitesinde ayrıntılı olarak aktarılmış durumdadır.

Windows 11 kurmak için güvenilir bir kaynak arıyorsanız siteyi hemen ziyaret edin ve ilgili konu başlığı altında bulunan direktifleri eksiksiz şekilde uygulayın.

Telefondan Bilgisayara Fotoğraf Aktarma

Günümüzde telefon modellerinin artması ve bilgisayarlara telefonlardan çekilmiş olan fotoğrafların aktarılması bir sorun haline gelmiştir. Telefondan bilgisayara fotoğraf aktarma işlemi birçok farklı yöntem ile gerçekleştirilebilir. Bunlardan ilki, kablosuz yöntemleri kullanarak fotoğraf aktarmaktır. Bu noktada tek yapmanız gereken telefonunuza Google Fotoğraflar uygulamasını yüklemek olacaktır.

Fotoğraf aktarma işlemini gerçekleştirmenin diğer bir yolu ise bluetooth yöntemini kullanmaktır. Bilgisayarın ve telefonunuzun bluetooth adreslerini eşleştirerek kısa süre içinde fotoğraf aktarımını tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde yine bir uygulama olan Whatsapp aracılığı ile internet üzerinden veri ve fotoğraf aktarımını kısa süre içinde gerçekleştirmek mümkündür.

Sizler de bu ve bunlar gibi birçok günlük teknolojik soruna hızlı ve etkili sonuçlar bulabileceğiniz bir internet sitesi arıyorsanız Enterle tam size göre. Aklınıza takılan teknolojik sorunun cevabı Enterle’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir