Brawl Stars Şekilli Nick Nasıl Yapılır?

Brawl Stars

Mobil oyunlar arasında en popüler oyunlardan olan Brawl Stars gün geçtikçe bünyesine yeni oyuncuları dahil ederek daha da büyüyor. Tüm oyunlarda olduğu gibi Brawl Stars oyununda da oyuna başlarken kullanıcı adı belirlemeniz istenmektedir. Oyuncular için nickleri yani kullanıcı adları büyük önem taşımaktadır. Bunun nedeni nickler oyun içerisinde karakterini havalı gösterecektir. Özellikle oyuncular için farklılık bu kadar önemliyken normal nickler kullanmak istemiyorlar. Bu durumda oyuncular Brawl stars şekilli nick nasıl yapılır diye aramaya başladılar. Aslında şekilli nick yapmak için bir program vs. kullanmanız gerek yoktur. Özel karakterler kullanarak sizde Brawl Stars Love You Nick yapabilirsiniz.

Sizlerde şekilli nicklere sahip olmak istiyorsanız sizler için kullanabileceğiniz özel karakterleri listeledik.

  • ꧁༒☬ NİCK ☬༒꧂
  • ★彡[ᴅᴇᴀᴅʀ]彡★
  • ꧁༒☬Bad☬༒꧂
  • ꧁༒☬M̷O̷N̷R☬༒꧂
  • ꧁༒♛alfa ♛༒꧂
  • ◥ᖫℭяα?Ÿ༒₭ɨllǝ℞ᖭ◤
  • ཧᜰ꙰ꦿ➢₦Ї₦ℑ₳ ༒
  • J҉O҉K҉E҉R҉,

Sizlerde bu özel karakterleri kullanarak Brawl Stars oyununda şekilli nicklere sahip olabilirsiniz.

Brawl Stars Kupa Hilesi Nedir?

Brawl Stars oyununda kazandığın hem bir maç için bir kupa kazanırsınız. Oyunu kaybetmeniz durumunda kupa kaybınız olmayacaktır. Brawl stars oyuncuları için kupalar büyük önem taşımaktadır. Belirli sayıda kupa sayısına geldiğiniz zaman çeşitli karakterler açılır ya da mega kutular kazanırsınız. Bu ödüller oyun içerisinde satın alamayacağınız şeyler olduğundan çok değerli ödüllerdir. Brawl stars kupa hilesi sizleri kupa kazanmış gibi gösterip ödülleri almanıza olanak sağlar.

Kupa hileleri ikiye ayrılmaktadır. Program yada dosya indirerek yapılan hileler diğer ise oyun içi ayarlarla yapabileceğiniz hilelerdir. Oyuncular arasında en çok bilinen ve tercih edilen yöntem program ve dosya indirerek yapılan hilelerdir. Bu programlar Brawl Stars sisteminde bulunan açıklardan yararlanan programcılar, hile dosyalarını oluşturuyor ve internet sitelerine yüklüyorlar. Bu şekilde tüm Brawl stars oyuncuları bu dosyalara ulaşıp bu dosyaları indirebiliyor. Bu hilenin tek eksi yönü hile tamamen yabancı sitelerde yayınlanmaktadır. Oyun içerisinde yapılan hile pek tercih edilen bir yöntem değildir. Bu hileyi kullanan kişilerin sayısı az olduğundan yeterli kaynak bulunamıyor. Hileyi yapan kişilerin söylediklerine göre oyun içerisinde bazı değişiklikler yaparak kupa kazanılabiliyor şeklindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir