Bodrum’da Tekne Tatili

Kaçınılmaz bir eğlenceye davet ediyoruz sizi. Burası Bodrum ve burada yaşanılası o kadar çok şey var ki. Gündüzleri, geceleri, hediyeleri, sürprizleri ile göz kırpıyor Bodrum sizlere. Yaşamalısınız ve hissetmelisiniz buradaki ortamı, atmosferi. Ne sözler yeter ne de anıları anlatmak. Gelin ve burada dostlar, yaşanmışlıklar, anılar biriktirin. Geriye dönüp baktığınızdaki mutluluğu, belki de hiçbir yerde bulamayacaksınız. Taşlara bir kelebek ya da uğur böceği çizdirip adınızı da yazdırmayı unutmayın. Yıllarca bakıp iç çekeceğiniz tatlı bir hatıra olarak kalacak sizde. Çarşısı, çiçekleri, kuş ve cırcır böceği sesleri sizi büyüleyecek. Bodrum burası ve Bodrumda en güzel anılar yaşanız. En güzel paylaşımlar ve en güzel mutluluklar. Kahkahalara şahit olursunuz hüzünlere değil. Şenlikli geçer her bir gününüz. Masalsı bir güzellik vardır pencereden baktığınızda Bodrumun. Beyaz kumru gibidir evleri be pembe tokalar takmıştır bengovil çiçeklerinden. Bodrum gulet kiralama sayesinde mavinin eşsiz güzelliklerini doyasıya yaşarsınız.

tekne

Gümbet de harika bir sabaha uyanın ve denizin eşsiz manzarasında bir kahvaltı yapın. Bodrum Yat Tatili keyfinize sonra Yalıkavak da devam edin. Buranın plajlarında tertemiz denizinin ve güneşin tadını çıkarın. Sonra Gümüşlük karşılasın sizi şipşirin yüzüyle. Balık Tutun ve öğle yemeği keyfini ızgarada yaşayın mesela. Turgut Reis de akşam yemeğine ne dersiniz? Ama önce Kale yolunda keyifli bir alışveriş yapmalısınız. Deniz malzemelerinden yapılmış hediyelikler, anılarınızı gösterebileceğiniz eşyalar ve bakmaya doyamayacağınız bir sürü güzel şey. Kıyılarda hafif bir gezinti ve mutlaka yapmanız gereken gün batımında akşam çayı keyfi. İşte Bodrumun son dakikaları. Gün hala bitmedi. Sizi bekleyen barlarda sabaha kadar eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz. Dostlarınızla Vanlı Türk müziği eşliğinde şarkılar söyleyin, danslar edin ve kurtlarınızdan kurtulun. Bodrumda yaşamak böyledir işte. Her dakikanızı doldurur eşsiz endamı. Güzelliğine doyamazsınız ve yine gelirsiniz.

Bodrum gulet kiralama serüveni ile bir yılın yorgunluğunu atarken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız bile. Martı sesleri, tekne motoru sesleri ve denisin kıyıya vuran dalga sesleriyle bütünleşir sevdanız. Ona aşık olursunuz. Oda sizi hiç bitmeyen bir sadakat ile çağırır her sene yanına. Bodrumda aşk da tatil de başkadır.

Detaylı bilgi için: http://www.akotur.com.tr/tekne-kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.