Binance Yeni Ödeme Hizmeti Bifinity’yi Duyurdu

Bifinity Binance

Binance kripto para ile ödeme yapmaya imkan sağlayacak yeni hizmeti Bifinity‘yi duyurdu.

Binance Bifinity Nedir?

Dünya‘nın en büyük kripto para borsası Binance yeni kripto ödeme sistemi Bifinity’yi başlattığını duyurdu. Yapılan açıklamada Web 3.0 ekosistemini geliştirmek için Paysafe, Checkout.com ve EQONEX ile ortaklık kurulduğu ifade edildi.

Binance tarafından desteklenecek olan Bifinity perakendecileri, işletmeleri ve milyonlarca kullanıcıyı kripto para birimleri ve blok zinciri dünyasına bağlayan ödeme teknolojisi firması olarak hizmet verecek. Yatırımcılar kripto para birimlerini işlemek için Bifinity API‘lerinden faydalanacaklar.

Binance Bifinity Nasıl Kullanılır?

Kripto para birimleri ve Web3 ekonomisi büyümeye devam ettikçe kripto para ödeme hizmetlerine olan ihtiyaç daha da fazla artıyor. Binance şirketinin Bifinity ile yapmayı istediği ise dünya genelinde kripto ile ödemeyi kolaylaştırmak.

Bifinity Başkanı Helen Hai kripto para ile ödeme sisteminin piyasaya sürülmesi ile kripto para birimlerinin benimsenmesini hızlandırmak isteklerini belirtti. Ayrıca müşteriler kripto para birimleri almak ve satmak için platformlara ve hizmetlere güvenli şekilde erişim sağlayabilecek.

50’den Fazla Kripto Para Birimi İle Ödeme Yapılabilecek

Bifinity, Checkout.com ve PaySafe ortaklığı ile dünya genelinde 50’den fazla kripto para birimi ile ödeme yapma imkanı sunulacak. Mastercard ve VISA gibi alım ve satım hizmetleri de dahil tüm önemli ödeme yöntemlerine de destek sunulacak. Ayrıca yatırımcılar için API ve düşük ödeme işlem ücretleri ile de dikkat çekiyor.

Bifinity kullanıcılarına fiat para birimi ticareti çözümleri sunmak için popüler kripto para cüzdan sistemleri ve Zilliqa, SafePal gibi blok zinciri platformları ile çalışıyor. Ayrıca ortaklıklar aracılığı ile ödeme altyapısı güvence altına alınıyor. Binance firmasının gelişmiş dolandırıcılık algılama ve ödeme işlevselliğini banka kartlarına entegre etmeye yönelik planları da var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.