Binance Para Yükleme Nasıl Yapılır?

Binance

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘da para yükleme işleminin nasıl yapılacağının tüm detayları yazımızda.

Binance Para Yükleme

Kripto para borsaları ile ilgili gelen son gelen yönetmelik değişikliklerinden sonra Binance kullanıcıları Binance TR hesaplarına nasıl para gönderebileceklerini araştırıyorlar. Bu yazımızda Binance hesabınıza nasıl para gönderebileceğinizi ve gönderirken dikkat edilmesi gerekenleri tüm detayları ile açıklıyoruz.

Binance TR Para Yükleme

ilk olarak Binance hesabınıza TL olarak para göndermek için kullanılabilecek en kolay ve güvenilir yöntem, Binance TR’den alacağınız size özel IBAN numarasına bankanız üzerinden gönderim yapmak.

Binance TR’nin ana sayfasına gidin siteye üye girişi yapın. Cüzdan‘a tıklayın ve açılan menüden Yatırma butonuna tıklayarak hesabınıza para yatırabileceğiniz sayfayı açalım.

Binance TR Hangi Bankalarla Çalışıyor?

Binance Türkiye size öncelikle 7/24 aktarım yapabileceğiniz bankaları gösterir. VakıfBank, Ziraat Bankası, Fibabanka ve Akbank üzerinden yaptığınız gönderimlerde mesai saatleri içinde veya dışında 7 gün 24 saat yapılan işlem hemen hesaba geçer.

Yukarıdaki bankaların haricindeki diğer bankalarda ise yatırdığınız tutar mesai saatleri geldiğinde hesaba geçer. Bir başka önemli detay ise ATM ya da kredi kartı kullanmamanızdır. Bu tip transferlerde gönderen kişinin bilgilerini teyit etmek mümkün olmadığı için Binance TR bu gönderim yöntemlerini kabul etmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.