BİM marketler zincirleri ülkemizde aktif olarak faaliyet gösteren ve pek çok kişi tarafından tercih edilen temel gıda ve tüketim ürünlerinin satışının yapıldığı şubelerden oluşmaktadır. Ülkemizin her şehrinde bulunan BİM marketler zincirlerinden neredeyse herkes alışveriş yapmaktadır. Başarılı bir satış sistemine sahip olan BİM, satış stratejilerinin tüketiciler tarafından benimsendiği için büyük bir başarı elde etmiştir. Ülkemizin yanı sıra yurtdışında da aktif olarak faaliyet gösteren bir market zincirine dönüşmüştür.

BİM haftalık olarak farklı ürünlerin satışını uygun fiyata gerçekleştirmektedir. Haftalık olarak satışa sunduğu ürünlerin haberlerini ise müşterilerine BİM Aktüel ile duyurmaktadır. Aktüel katalogu her hafta ek olarak satışa sunulan ürünlerin değişmesi ile beraber değiştirilmektedir. Aktüel kataloguna BİM marketlerinde ya da online olarak internet üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet arama motorunuza BİM Aktüel katalog yazarak arama yaptırabilirsiniz.

Aktüel katalogunda haftalık olarak satışa sunulan ürünler yer almaktadır. Her hafta ürün kategorisinde değişiklik olmaktadır. Pek çok farklı kategoriye sahip ürünleri BİM kampanyalarını takip ederek oldukça uygun fiyata satın alabilirsiniz. BİM market sistemi haftalık ek olarak değiştirilen kampanyalı ürün sistemini tüketicilerine benimsetmiştir. Pek çok kişi haftalık olarak BİM kampanyalarını takip etmektedirler. Bu kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız ürünleri kaçırmamak adına Aktüel katalogunu haftalık olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. BİM kampanyalı ürünleri BİM marketlerinde yoğun talepten dolayı çok hızlı bir şekilde tükenebilmektedir.