Big Data Analizi

Big data analizi ve çözümüne ihtiyaç duyduğunuz her alanda Ametis Teknoloji’nin sunduğu bilişim danışmanlığı ve destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Dijital Veri Üretimi ve Geliştirilmesi

Artık günümüzde dijital veri üretimi ve big data çözümlemeleri gerek sosyal medya platformlarında gerek diğer platformlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Sosyal medya ve internet sitelerine insanların bu kadar çok ilgi göstermesi de ticari kuruluşların bu mecralar üzerinden faaliyet alanı oluşturmasını zorunlu kılmaktadır. Ametis Teknoloji’nin size sunduğu dijital veri hizmetleri ve diğer hizmetler ortaya çıkan verilerin analizi, bu verilerin ışığında firmalara rekabet avantajı ve hareket kabiliyeti kazandıran hizmetlerdir.

Bilişim Analizi, Destek ve Danışmanlığı Hizmetleri

Ametis Teknoloji sizlere bilişim danışmanlığı ve desteği konusunda geniş hizmet yelpazesi sunmaktadır. Veri depolama, yedekleme ve felaket merkezi çözümleri, big data çözümleri, kurulum, iş zekası çözümleri, sanallaştırma ve uzak yönetim çözümleri, katma değerli güvenlik ve kamera çözümleri gibi konularda ihtiyacınız olan kaliteli ve güvenilir hizmeti sizlere ulaştırmaktadır. Böylelikle hizmet verdiğiniz alana göre ihtiyaç duyduğunuz pek çok farklı bilişim hizmetine ulaşmanız mümkün kılınmaktadır.

İhtiyaç Duyduğunuz Güvenilir Hizmet

Günümüzde sosyal medya kullanan kullanıcı sayısının bu kadar fazla olması bir yerde ticari firmaların da bu platformlarda varlığını hissettirmesini zorunlu kılmıştır. Sizlerin aradığı kaliteli ve güvenilir bilişim veri analizi hizmetini sunan firma ile eksiksiz ve yenilikçi bir bilişim sistemi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmanın sunduğu hizmetler arasında projenin hayata geçirildiği kurulum, bölgesel dağıtıcılık ile sunulan lojistik, danışmanlık, sözleşmeli destek, profesyonel servis, teknik konularda bilgi verilen eğitim ve yerel iş ortakları ile işbirliğinin yapıldığı bölgesel dağıtım hizmetleri yer almaktadır.

Bilişim Danışmanlığında Yenilikçi ve Yaratıcı Çözümler

Sizlere bilişim sektöründe hizmet sunarken eski usul yöntemler kullanmayan firma karşılaştığınız problemler ya da karşılaşabileceğiniz olası problemlere karşı yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmaktadır. Böylelikle hem ulusal hem de uluslararası ağda gerçekleşen son teknoloji ürünü gelişmeler ve yöntemler ile daha kaliteli ve hızlı bir hizmet almanız sağlanmaktadır. Eğer bilişim sektöründe hizmet aldığınız firmanın yenilikçi ve yaratıcı yöntemler ile çalışmasından istifade ederek hem altyapı hem de görsellik bakımından size hitap eden bir platform için Ametis Teknoloji ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanın sunduğu pek çok farklı bilişim danışmanlığı ve desteği hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmet alabilir ve beklentilerinizi karşılayan, isteklerinize hitap eden bir hizmete ulaşabilirsiniz.

SPONSORLU İÇERİKTİR.

www.ametis.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.