okey oyna

Beko Servisi Güvenin Adresi

Bir çok alanda üretim yapan Beko markası, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi yıkama grubundaki cihazları ile kullanıcıların ilk tercihi olma yolunda hızla ilerliyor.

Peki Beko çamaşır makineniz, bulaşık makineniz ya da kurutma makineniz arızalanırsa ne yapacaksınız? Size en yakın servis olan Sultanbeyli beko servisi şubesini arayarak aynı gün içine servis talep edeceksiniz. Bu sayede cihazınızın yokluğunu hissetmeden aynı gün içinde kullanmaya başlayacaksınız. Sultanbeyli beko tarafından yapılan tüm onarımlar ve bakımlar 1 sene garantilidir. Garantili bir Beko servis hizmeti almak için kesinlikle doğru adrestesiniz. Profesyonel kadro, eski yeni tüm yıkama grubu cihazlarını yerinde tamir ediyor.

Fırın ve ocak gibi pişirme cihazlarının tüm arızalarını yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Beko cihazların 1 sene parça ve işçilik garantisi oluyor. Garantili bir Beko fırın tamiri için bizi şimdi arayın. Servisimiz pişirmeyen, yanık kokusu gelen, ısıtmayan tüm fırın ve ocakları yerinde tamir ediyor. Beko markasına ait, ocaklı ve ankastre tip tüm ısıtıcı cihazları için aynı gün içinde onarım hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Beko marka ocaklar için tüpten doğal gaza ve doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz.

Beko marka kombiniz sıcak su vermiyor veya petekleri ısıtmıyorsa yapmanız gereken Maltepe Beko servisi şubemizi arayarak kombi arıza bildiriminde bulunmak. Bu sayede size en yakın kombi servisi yönlendirilir ve en hızlı şekilde cihazını çalıştırılır. Profesyonel kombici ustaları ile aynı gün içinde hizmet sunan firmamız modeli ne olursa olsun yanında bulundurduğu yedek parça imkânları ile en seri şekilde çözüm üretiyor. Maltepe beko şubesi Maltepe ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere gün içinde geliyor.

Beko klimalar, inverter ve 200V ile çalışanlar olmak üzere 2 tiptir. Klima tamirinde uzman olan Sancaktepe şubemiz split tip klimalar için teknik servis ve periyodik bakım hizmetleri sunuyor. Ayrıca dilerseniz klimanız için montaj ve de-montaj hizmetleri de alabilirsiniz. Sancaktepe Beko servisi uzman klima teknisyenleri ile tüm ebatlardaki klimalar için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor.

Servisimiz tümü olmasa da bazı Beko küçük ev aletleri için teknik servis hizmeti sunuyor. Beko marka elektrik süpürgenizin arızalanması durumunda bizi arayarak acil servis hizmeti alabilirsiniz. Süpürge arızalarında siz hiçbir şey ile uğraşmıyorsunuz. Servis geliyor sizden alıyor ve tekrar teslim ediyor. Elektrik süpürgenizin toz torbası için servisimizi arayarak sipariş geçebilirsiniz.

Okey Oyna
 272 defa okundu

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir