Bayan Yazlık Elbiseler

Yaz aylarında bayanların tercih ettiği spor kıyafetlerin yanı sıra, etek ve üst elbise kısmının bir bütün oluşturduğu elbise kıyafetleri de, tercih edilen kıyafetler arasında yer alıyor. Yazlık elbiseler, bayanların sıcak havalarda rahat etmesini sağlıyor.

bayan-yazlik-elbise

Yazlık elbise modelinin sade olması, birçok bayan tarafından tercih edilme sebebi olabilir. Bunun yanı sıra, bel kısmında bulunan fiyonk detayı, kıyafete şirin bir hava katmış. Kumaş seçimi yaz ayları göz önüne alındığında, farklı olabilirdi. Yazlık elbiseler için pamuklu kumaşlar, kullanılabilecek en iyi kumaş türlerindendir.

Kumaş seçimi, kişiyi rahatsız etmeyecek düzeyde olmalıdır. Renk seçimi her ne kadar güzel olsa da, yaz aylarında daha açık tonlarda renk seçimi daha uygun olacaktır.

Diğer Detaylar

Elbise yarım fermuarlı olarak tasarlanmış. Fermuar detayı elbiselerde iyi dursa da, fermuar kısmının gizlenmesi, elbiseyi daha iyi gösterebilirdi. Sırt dekoltesi elbiseye yakışmış ancak, omuz kısımlarında da yarım dekolte olsa idi daha güzel olurdu.

Genel anlamda yazlık elbise kategorisinde, birçok bayanın rahatlıkla giyebileceği bir tasarım olmuş. http://www.zemingiyim.com/kadin-elbise-modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.