Eskiden oyunlar sokakta ve oyun bahçelerinde olurdu. Şimdi ise teknolojinin gelmesi ile birlikte oyun alanları da değişmiştir. Artık çocuklar oyunları bilgisayarlarda, telefonlarda ve tabletlerde oynayarak zaman geçirmektedirler. Önemli olan çocukların eğlenerek öğrenme sağlamalarıdır. Bunu da barbie giydirme oyun sitesine girerek yapabilirler.

barbie

Sıradan tasarımı ve güvenlikli sistemi ile özellikle kız çocuklarının tercih ettiği barbi giydirme sitesi çocukların eğlendiği ve öğrendiği bir sitedir. Bu site çocuklara yüzlerce farklı oyun imkânı sunar. Bunlardan birkaçı şöyledir; yeni barbie giydirme, barbie giydirme, bebek giydirme, makyaj yapma oyunları gibi oyunlardır. Site bilgilendirici ve eğlendirici bir yapıya sahiptir. Küçük kız çocuklarının sevdiği bu oyunlar onların zekâ gelişimini ve hayal güçlerini geliştirerek okula başlamadan önce büyük katkı sağlar. Genellikle bu oyunlarda çizgi film kahramanları ve özellikleri kullanılarak kız çocuklarının daha çok ilgisini arttırırlar. Bu tür oyun sitelerine aileler olumlu bakmamaktadırlar. Ama bizim önerdiğimiz bu site, çocukların kişiliklerini olumlu yönde etkileyerek daha sosyal olmalarını, hızlı karar vermelerini, duyarlı birey olmalarını ve görüşlerini iyi ifade etmelerini sağlayarak kendilerine güvenmelerini amaçlar. Aileler rahatlıkla bu siteye üye olup çocuklarının eğlenerek oyun oynamalarını sağlayabilirler.

Barbie giydirme oyunu ile kız çocukları mutlu ve narin olurlar. Hayal dünyalarının sınırlarını zorlayarak yaratıcılıklarını geliştirirler. Bu oyun sitesi ile çocuklar hem boş zamanlarını değerlendirirler hem de oyunlardan keyif alarak öğrenme sağlarlar.