Bağcılar Sigorta

Yaşadığımız hayatta insanlar devamlı bir eylem halindedir. Dünya’nın düzeni için gerekli olan bir çok şey insanların bu eylemleriyle gerçekleşmektedir.

Basite indirgeyerek bir örnekler açıklamak gerekirse bir zincir marketi düşünelim; marketin şubelerine ürün dağıtımı yaptığı bir depo vardır ve bu depodan şubelere ürün sevkiyatları gerçekleşir. Sevkiyatı yapılan ürünler marketin şubelerinde satışa sunulur, ürünler satıldıkça yeni ürünler gelir ve bu halka hep bu şekilde devam eder. Bu halkalardan birinde yaşanacak aksaklık tüm şubeleri etkiler ve düzeni bozar. Bu örnekte anlattığımız tüm aşamalarda sigorta vazgeçilmez bir unsur olarak belirmektedir. Marketin deposundan başlayacak olursak, öncelikle bu depoda ihtiyaç duyulan insan gücü söz konusudur ve burada çalışanlar oluşabilecek risklere karşı ve insani ihtiyaçları için sigortalı olmak zorundadır. Bu depoda bulunan ürünler ve araç gereçler de yangın, deprem, sel, hırsızlık gibi oluşabilecek olumsuz durumlara karşı sigortalı olmak durumundadır. Sigorta önceden ödenen primler sayesinde bu olumsuz durumların gerçekleşmesi halinde zararları giderecek araçtır. Şimdi deponun dışına çıkalım ve işin sevkiyat kısmına bakalım… Depodan mağazanın şubelerine sevkiyat yapan araçlar için zorunlu trafik sigortası adından da anlaşılacağı gibi zorunludur, kasko yapılması da oluşabilecek zararlara karşı hem işvereni hem de çalışanı koruyacak yegâne araçtır. Zincirin bu halkasında da sigorta önemli bir yere sahip oldu. Şimdi geçiyoruz mağaza bölümüne… Mağazada çalışanlar oluşabilecek risklere karşı ve insani gereklilik olarak sigortalı olmalıdır. Yine depo örneğinde olduğu gibi yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı mağaza için de bir sigorta poliçesi düzenlenmelidir.

Yukarıdaki örnekte basit bir örnek ile sigortanın hayatın her alanında gerekli olduğunu, attığımız her adımda oluşabilecek risklerden en az zararla kurtulabilmek için sigortanın ilk önceliğimiz olması gerektiğini anlatmaya çalıştık. Bu örnekler daha da çoğaltılabilir, seyahate çıkarken seyahat sigortası da bunlara bir örnek olarak gösterilebilir. Bir çok ülkenin ziyarete gelen turistler için seyahat sigortasını şart koştuğu da bilinmektedir.  Bu örnekleri kendi nezdinizde şahsi olarak da düşünebilirsiniz. Örneğin bir aracınız var ve devamlı bu araçla seyahat halindeyseniz, kasko sigortası yaptırarak oluşabilecek problemlerde en az zararla kurtulabilirsiniz.  Ev için örnek verecek olursak, DASK zorunlu bir sigorta türü olduğu için herkes  tarafından yaptırılmaktadır ve önem arz etmektedir. Buna ek olarak sizi yangın, sel ve benzeri afetlerde de temin altına alacak sigortalar yaptırmanız önerilmektedir.

Kaya Global Sigorta olarak İstanbul Bağcılar ilçesinde hizmet vermekteyiz ve tüm bu risklerden sizi en az zararla kurtarmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizle poliçelerinizi hazırlıyor, en uygun fiyatları sunuyoruz. Bulunduğumuz bölge dolayısıyla bir çok müşterimiz, Bağcılar Trafik Sigortası, Bağcılar Kasko, Bağcılar Seyahat Sigortası, Bağcılar Özel Sağlık Sigortası, Bağcılar Sigortacı, Bağcılar Sigorta gibi kelimeler üzerinden bizi ziyarette bulunmakta, bunun yanında Türkiye’nin her yerinden müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Risklerinizi en aza indirmek ve uzmanından hizmet almak isterseniz Kaya Global Sigorta tüm iletişim kanallarıyla size hizmet vermeye hazır.

İnternet Sitesi: https://www.kayaglobalsigorta.com

Mail Adresi: [email protected]

Telefon: 0212 433 01 16

Adres: Yenigün Mahallesi, Bağcılar Cd. No: 191/ Bağcılar / İstanbul

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin…

Facebook: https://www.facebook.com/kayaglobalsigorta

Twitter: https://www.twitter.com/kayaglobal

İnstagram: https://www.instagram.com/kayaglobalsigorta

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/kayaglobalsigorta

Biz Hazırız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.