Badoo Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Badoo Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Günümüzde en çok tavsiye edilen arkadaşlık uygulamaları arasında Badoo ön plana çıkmayı başarıyor. Eskiye nazaran artık birçok uygulama sayesinde rahatlıkla arkadaş ortamı oluşturmak mümkün olduğundan, bu uygulama daha çok tercih ediliyor.

Elbette her uygulamanın kendine has avantajları mevcut. Bahsettiğimiz uygulamanın da kendine özgü avantajları kullanıcılara sunuluyor. Fakat kullanımı ve avantajları dışında merak edilen bir diğer konu ise Badoo hesap silme işleminin nasıl gerçekleştiğidir.

Badoo Uygulaması Tam Olarak Nedir?

Eğlence, tanışma, arkadaşlık ve sevgili bulma konusunda arayışları olan kişiler için düzenlenmiş önemli bir sosyal ağ denilebilir. Ülkemiz sınırlarında oldukça revaçta olan bu uygulama binlerce insanı çok kolay şekilde tanıştırmayı başarıyor.

İnternet vasıtasıyla arkadaş olmak isteyenler adına gayet tatmin edici olan bu sistem, telefona indirme işlemi sayesinde basit bir şekilde kurulabiliyor. Badoo dendiğinde elbette akıllara sadece tanışma gelmemesi gerektiği bilinmelidir. İçerisinde pek çok eğlenceli dakikalar geçirmek için olanaklar bulunuyor.

Badoo Nasıl Kullanılıyor?

Arkadaş ortamı kurma konusunda gayet ileri derecede bir uygulama olması sayesinde yüzbinlerce kişi tarafından kullanılıyor. Elbette bu önemli sistemin kullanılması için çeşitli kuralların uygulanması da gerekiyor. İlk adım olarak internet üzerinden Badoo indir butonuna tıklama yapılarak telefona indirilir.

Sonrasında kayıt sekmesi kısmına girişin gerçekleşmesiyle birlikte profil oluşturma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu esnada diğer kullanıcıların hesaba ulaşabilmesi için mutlaka profil fotoğrafının oluşturulması gerekir. En son olarak biyografi doldurulması ve ne aranacağı şekillendirilmelidir.

Bu işlemlerde en önemli kurallar arasında bulunuyor. Aksi takdirde istenen kullanım gerçekleştirilemeyebilir. Kayıt işleminden sonra Facebook vasıtasıyla da profil bağlama gerçekleştirilebilir. Üstelik mobil cihaz ile beraber Badoo sistemine onaylı üye olunabilir.

Uygulama İçerisinde Neler Yapılabilir?

Uygulamanın içerisinde çeşitli fotoğraflar yükleyerek albüm oluşturulabilir. Video paylaşımları diğer kullanıcılara karşı yapılabilir. Kişiler yakınlarında olan diğer kullanıcıları bulabilir. Uygulamada kişilerin belirlemiş olduğu yaş, vücut tipi ve adres gibi bilgiler sayesinde istenilen kişiler görülebilir.

Profil resmi olanlar diğer kullanıcılar ile birlikte sohbet edebilirler. Sohbet için en önemlisi profil resminin olmasıdır. Aksi halde sohbet gerçekleştirilemiyor. Rahatsızlık durumunda filtre sistemi ile istenmeyen kişilerden mesajlar durdurulabiliyor.

Beğenin kişileri görmek ve kullanıcıların fotoğraflarını beğenmekte diğer yapılabilen işlemlerdendir.

Uygulamada Ayrıcalıklı Nasıl Olunur?

Badoo içerisinde ayrıcalıklı olmak için sistemin sunduğu paketlerin satın alınması gerekiyor. Bu paketler sayesinde kullanıcılar daha fazla dikkat çekerek daha çok kullanıcı ile etkileşime geçebilmeleri ve eğlenceye katılabilmeleri mümkün kılınıyor.

Badoo Hesabı Silmek İçin Neler Gerekiyor?

Badoo hesap silme açısından birkaç adımın takip edilmesi gerekiyor. Bunlar;

  • Hesaba girilir.
  • Sağ üst kısımda ayarlara tıklanır.
  • Sayfada bulunan hesabı sil yazısına basılır.
  • Ardından sistem bazı teklifler sunar.
  • Bunlar kabul edilmeyerek hesabı sil kısmına tıklanır.
  • Sonrasında hesabın silinmesi için kutucu içerisine hesap şifresi girilir.
  • Doğrulama kodu telefona gelir.
  • Onaylama ile beraber hesap silinir.

Bu adımlar takip edilerek hesap silme işlemi tamamlanır.

Kaynak: https://bahispot.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.