Günümüzde ihtiyacımız olan teknolojik ürünleri satın alma işlemi, müşteri memnuniyetini hedef alan yenilikçi ve güvenilir markalarla artık çok daha keyifli.

Geleneksel satış yöntemlerinin dışına çıkarak kişiye özel pazarlama teknikleri geliştiren, bunu yaparken kalite ve güvenilirliğinden ödün vermeyen markalar artık yalnızca ürün satmıyor aynı zamanda tüketiciyle duygusal bir bağ da kuruyor. Bu alanda çok başarılı olan markalardan biri de Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakendecisi olan, beyaz eşyadan kişisel bakım ürünlerine, ses ve müzik sistemlerinden çeşitli teknolojik aksesuarlara kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunan MediaMarkt. Geliştirdiği üyelik sistemiyle müşterilerini ayrıcalıklı hissettirmeyi hedefleyen MediaMarkt, yeni üyelik sistemiyle marka sadakatini ve müşteri memnuniyetini yükseltiyor. MediaMarkt CLUB üyelik sistemi, MediaMarkt mağazalarından ilgili form doldurularak ya da internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden başvuru yapılarak gerçekleştiriliyor. Ayrıcalıklı indirim, ürün iade süresinin uzatılması gibi çok çeşitli avantajları anında sunan MediaMarkt CLUB Card kuponları, üyelik sistemini avantajlarla destekliyor.

Marka ile Aranızdaki Özel Bağı Hissedin

Hangimiz ummadığımız anda gökten inen indirim kuponlarından hoşlanmaz ki? Ya da beklemediğimiz anda karşımıza çıkan bir doğum günü mesajı kimi mutlu etmez? Artık markalar bu konuda çok iyi stratejiler geliştiriyor. Örneğin MediaMarkt CLUB Card kuponları; hoş geldin kuponu, doğum günü kuponu, aldıkça kazan hediye ürün ve kuponu gibi farklı seçeneklerle teknolojik ürün alışverişini eğlenceli ve kârlı bir deneyime dönüştürüyor. Hoş geldin kuponu, MediaMarkt CLUB üyeliğinizi tamamlamanızın ertesi gününde size 50 TL’lik indirim kuponu sunuyor ve mağazalarda, web sitesinde ve mobil uygulamada tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabiliyor. Doğum günü kuponu ise üyelik işlemi esnasında belirtilen doğum günü tarihinde size 50 TL değerinde indirim kuponu sunarak “iyi ki doğdun” hediyesi veriyor. Üyelik tarihiniz ile doğum gününüzün çakışması halinde ise doğum günü kuponunu üyelik tarihinden bir gün sonra kullanabiliyorsunuz. MediaMarkt CLUB Card kuponları, kazanıldıktan ilk 3 ay içerisinde indirim ve fırsatlarını sunuyor.

Aldıkça Kazanmak, Üzerinden Zaman Geçse de İade Edebilmek

Tüketiciler olarak aynı yerden birkaç kez alışveriş yaptığımızda kendimizi müdavim gibi hissettiğimiz çok olmuştur. Bu hissimizden anlayan ve ona göre davranıp bizi mutlu eden markalar ise sektörde daima ön plana çıkmayı hak ediyor. MediaMarkt CLUB Card kuponları ve üyeliğin alışveriş yaptıkça kazandıran fırsatları tüketici-marka arasındaki bağı güçlendiren bir örnek oluyor. Üyelik koşullarına denk gelen her üç alışverişten sonra sürpriz hediyeler ve indirim kuponları sunan sistem, yapılan alışverişin toplam değerine göre ayrıcalıklar sunuyor, alışveriş sayısı arttıkça hediye edilen ürünlerin çeşitleri ve değerleri de değişkenlik gösteriyor. MediaMarkt CLUB Card’ın en mutlu eden ayrıcalıklarından birisi de ürünlerin iade sürelerini uzatabilmeyi kapsıyor. Üyelere özel, mağazalardan yapılan alışverişlerde ürünlerin iade süresi normal süre olan 14 gün yerine 28 güne çıkıyor ve tüketiciye ürünü değerlendirme ve zamanda esneklik fırsatı sunuyor. Üyelik sisteminin bir diğer avantajı da MediaMarkt CLUB Card bilgileri verilmeden yapılan alışverişlerin daha sonradan MediaMarkt CLUB hesabına ekletilebiliyor olması. İnternet sitesi, telefon uygulaması ve çağrı merkezi üzerinden kolayca gerçekleştirilebilen bu sistem fatura bilgilerinin aktarılmasıyla yapılabiliyor.