Avrupa Ülkelerine Eşya Taşımacılığı

Kariyer fırsatı, eğitim sebebi ile yurtdışına taşınma kararları her insanın aklında. Herhangi bir sosyal sebepten ötürü de taşınma ve ya nakliyat ihtiyacı doğabiliyor. Tam bu sırada Sır Lojistik, yurtdışına ev taşıma ve ya eşya taşıma konusunda her insana yardımcı olmaktadır. Eğitim ve kariyer için genellikle Avrupa Ülkeleri tercih edilmektedir. Günümüzde bir çok sosyal ve eğitim bakımından gerekse de kariyer açısından Avrupa ülkeleri daha çok tercih edilmektedir. Yaşam standartları Avrupa ülkelerinde insanları daha çok cezbediyor. Böylelikle yurtdışına taşınma ve yerleşme rakamları her zaman artış göstermektedir.

Evden Eve Nakliyat’ta 33 Yıllık Deneyim

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetinde istenen belgeler ; adli sicil kaydı, pasaport ve kimlik fotokopileri, eşyalar Türkiye’den yurtdışına çıkıyor ise, formaliteden 3 yıllık kira kontratı , yerleşim belgesi, kimlik kartı, gümrük işlemleri için her eşyanın ayrıntılı listesi ve isimlendirilmesi yapılması zorunludur. Taşınacağınız ülkeden mutlaka ikametgâh belgesi de almanız gerekmektedir.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti için firmayı titizlikle seçmeniz gerekmektedir. Sır Lojistik, profesyonel kadrosu ile uluslararası evden eve nakliyat hizmetinde her insana memnuniyetle yardımcı olmaktadır. İnternet üzerinden bir çok firma hakkında şikayetler mevcuttur. Sır Lojistik, kuruluş amacıyla uluslararası evden eve nakliyat hizmetinde her insana / kuruma yardımcı olmaktadır. Müşteri memnuniyeti her şeyden evvel gelir sözü ile hareket eden Sır Lojistik, sürekli yeni teçhizatları ve geliştirilmiş iş deneyimleri ile Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye – Türkiye’den Avrupa ülkelerine taşıma konularında herkese yardımcı olmaktadır. Özellikle zati eşya, uluslararası evden eve nakliyat, lojistik ve ambalaj hizmetleri ile her türlü eşyaları özenle paketleyerek istiflemektedir. Ambalajlama konusunda ise kırılacak eşyalar, mobilyalar ve beyaz eşyaları farklı paketleme seçenekleri ile korunmaktadır.

Sır Lojistik uluslararası evden eve nakliyat hizmeti hakkında aklınıza takılan bir soru olursa https://sirlojistik.com web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan bir sorun olursa yardımcı olmaktan gurur duyarız.

 1.583 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir