Selvili ailesinin bir ferdi olan ve gerek sosyal medyada gerekse de normal hayatta isminden sıklıkla bahsettiren Zeynep Selvili İzmir doğumlu başarılı bir psikoterapisttir. Bu başarıdan başarıya koşan ailenin tüm fertleri isimlerini tüm dünyaya daha yakından duyuracaklarının sinyallerini yaptıkları modern projeler ile şimdiden veriyor.

avcilar-insaat-1

Son zamanlarda inşaat sektöründe isimleri geçen Selvili ailesi, İzmir’in Bornova ve Bayraklı ilçesinde Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından olan Avcılar İnşaat ile yapacakları proje ile duyuruyor. Modern ve doğa ile iç içe yapılacak olan 38 katlı bir gökdelen projesinde bir araya gelen Avcılar İnşaat ve Civas Cıvata A.Ş kentin siluetini değiştirmeye uğraşıyor. Temelleri atılan ve İzmir’e yakışan bir proje olacağını belirten Avcılar İnşaat Yönetim Kumlu Başkanı İdris Avcı, bu projenin 2015 yılının bahar aylarında başlayacağını ve en fazla 24 ayda biteceğini ve sahiplerine teslim edileceğini dile getirdi.

Bu Proje ile İzmir’in Silueti Değişecek!

Bu proje kapsamında yer alan ortaklardan biri de herkesin Zeynep Selvili dolayısıyla yakından tanıdığı ve akrabası olduğu Civas Cıvata Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Soyer Kıvanç’tır. Kıvanç bu proje için verecekleri arsanın merhum dedesi Hilmi Selvili’den kaldığını ve manevi değerinin kendileri için büyük olduğunu ve arsanın ortakları olan M. Melih Selvili ve Haluk Selvili ile birlikte devam edeceklerini belirtti.

İzmir’e yakışan bir proje olacağını dile getiren Leyla Soyer Kıvanç, doğa ile iş hayatını bir araya getireceklerini söyledi. Selvili soyadını ilk duyduğumuz isim olan Zeynep Selvili hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için https://twitter.com/zeynepselvili adresini inceleyebilirsiniz.