ATV İzlemek İçin Bedavacanlitvizle.org

Atv kanalı açılım olarak, Aktüel Televizyonu olarak tam adını almıştır. Kısaltma logosu ise uzun yıllar boyunca değişmeyen kanalın, aynı zamanda test yayını ise 12 Temmuz 1993 yılı itibarîyle ortaya çıkmıştır. Kanalın normal yayın ağına geçiş tarihi ise 9 Eylül 1993 yılına denk gelmektedir. Yeni asır gazetesi kurucusu olan Şevket Bilgin’in oğlu olan Dinç Bilgin tarafından kurulan kanalın, genel logosu ise uzun yıllar boyunca aynı kalmıştır. Slogan olarak benimsemiş oldukları, 1993 ile 2003 yılları arasında “ATV seyredeceksiniz” olurken, daha sonraki sloganları ise 2006 yılına kadar “ kaliteden ödün vermeden” sloganı ile devam etmektedir. 2006 yılından günümüze gelindiğinde ise slogan yerini, Dizi Atv’de izlenir noktasına gelmiştir. http://www.bedavacanlitvizle.org/atv-hd-izle/ gibi izleme noktalarından ise canlı yayın şeklinde anında seyir imkânını bulacaksınız.

atv

Atv kanalı ilk yayın döneminden çıktığından bu yana, genel bir izlenme ağına sahip olmuştur. Bu noktada kişilerin yoğun bir seyir imkânı bulduğu programlar ise günümüzde hala devamlılığını korumaktadır. Kanalın ilk sahibi olan Dinç Bilgin sonrasında Ciner Grup tarafından satın alınan kanalın, devam niteliğinde bir politika sergilediği görülmektedir. Ancak daha sonrasında TMSF’ye devrolunmasından hemen sonra, Turkuvaz Medya Grubu satın alarak günümüzde de varlığını devam ettirmektedir. Atv İzle ile habere dair hemen her şeyi kolaylıkla izleme imkânı sizlere sunulacaktır. Kanalın 2013 yılından itibaren geniş bir ekran formatına geçmesi ise diğer kanallarla olan farklılığını ortaya koymuştur.

Atv izle – Canlı Yayın İzle, kanala ait olan tüm gazete olanaklarına da sahip olmuştur. Sabah gazetesinin Turkuvaz AŞ’ ye satılmasından hemen sonra, bu tüm grup ile birlikte ödenen tutara dahi edilmiştir. Kanalın gazete sponsorları ise Sabah, Takvim ve Fotomaç olarak halkın karşısına çıkmıştır. Kanalın kardeş kanalları ise Atv Avrupa, A Haber, A spor, Minika Çocuk, Minika Go gibi kanallardır. Normal yayın ağını ise tamamen Türkiye sahasından gerçekleştirmektedir. Atv’yi aynı zamanda sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. Özellikle genel bir sosyal medya ağı olarak kanalın oldukça aktif olduğu görülecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.