Asus Zenfone Max (M2) ve Zenfone Max Pro (M2) Tanıtıldı

Asus yeni akıllı telefonları Zenfone Max (M2) ve Zenfone Max Pro (M2) modellerini tanıttı. Cihazların tüm detayları ve satış fiyatları haberimizde.

Uzun zamandır sızıntılarla teknoloji gündeminde yer alan akıllı telefonlar Rusya’da satışa çıktı.

Asus Zenfone Max (M2) Teknik Özellikleri

Asus’un 11 Aralık’ta resmiyet kazanması beklenen yeni orta segment cihazları sürpriz bir şekilde Rusya’da satışa çıktı. Akıllı telefonlar beklendiği gibi çentikli bir tasarım ve çift arka kamera ile geldi.

Zenfone Max M2 Qualcomm firmasının üretttiği Snapdragon 632 işlemciden güç alırken 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına sahip. Cihazın dahili depolama alanını microSD kart ile artırmak mümkün. 8 megapiksel ve 2 megapiksel çözünürlüğünde çift arka kameraya sahip olan akıllı telefonun ön kısmında ise 13 megapiksellik bir kamera çentiğin içinde yer alıyor.

6.3 inç büyüklüğünde 1.520 x 720 piksel çözünürlüklü ekranda 19:9 oran sunan akıllı telefon 4.000 mAh kapasiteli bataryasından güç alıyor.

Asus Zenfone Max (M2) Fiyatı

Asus Zenfone Max (M2)‘nin satış fiyatı 195 dolar.

Asus Zenfone Max Pro (M2) Teknik Özellikleri

Asus’un aynı tasarıma sahip diğer modeli ise Asus Zenfone Max Pro (M2) adı ile karşımıza çıktı. Snapdragon 660 işlemcinin yer aldığı cihazda 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Akıllı telefonun dahili depolama alanı microSD kart ile artırılabiliyor.

12 megapiksel ve 5 megapiksel çözünürlüğündeki arka kameralara ön kısımda 13 megapiksellik kamera eşlik ediyor. 6.3 inç büyüklüğündeki ekran 2.280 × 1.080 piksel çözünürlüğünde.

Akıllı telefon 5.000 mAh kapasiteli bataryadan güç alıyor. Cihazların 4 GB RAM / 64 GB dahili depolama ve 4 GB RAM / 128 GB dahili depolama alanı sunulan versiyonları da satışa çıkacak. Ön siparişe açılan akıllı telefonların teslimatları 12 Aralık’ta gerçekleşecek.

Asus Zenfone Max Pro (M2) Fiyatı

Cihazın satış fiyatı 270 dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.