Asus iki yeni Zenfone model akıllı telefonunu tanıttı. Zenfone 2 Deluxe ve Zenfone 2 Laser adlarına sahip olan akıllı telefonların tüm detayları haberimizde.

asus-zenfone-2-deluxe-1

Bir süredir pek ortalarda gözükmeyen Asus, yaptığı yeni duyurularla sessizliğini bozdu. Şirket, Zenfone 2’nin tasarımının yenilenmiş hali olan Zenfone 2 Deluxe’ı ve Zenfone 2’nin 5 inç ekrana ve daha iyi bir kameraya sahip olan versiyonu Zenfone 2 Laser’ı tanıttı.

Asus Zenfone 2 Deluxe

asus-zenfone-2-deluxe-2

Zenfone 2 Deluxe, Zenfone 2 ile tasarımı dışında tamamen aynı özelliklere sahip. Çok köşeli premium tasarım adı altında duyurulan telefon, tasarımında kullanılan 500’ü aşkın mini üçgen sayesinde göz alıcı bir güzelliğe sahip şeklinde yorumlandı.

Zenfone 2 Deluxe, çift sim kartlı olarak gelecek. Bunun yanında cihazda Gorilla Glass 3‘lü 5.5 inç 1080 piksel ekran, Z3560 ve Z3580 model Intel Atom yongaseti, 4 GB RAM, 13 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel ön kamera bulunacak. Ayrıca Zenfone 2 Deluxe 128 GB’a kadar artırılabilir depolama alanına sahip olacak.

Asus Zenfone 2 Laser

asus-zenfone-2-laser

Asus Zenfone 2 Laser ise 5 inç 720 piksel ekranla geliyor. Ekran boyunun yanında kamerası ile de Zenfone 2’den ayrışan telefon, Super Resolution modu ile 52 Megapiksel’e kadar artırılabilir kamera kalitesine sahip olacak.

5 inçlik diğer Zenfone 2 modellerinden farklı olarak Zenfone 2 Laser’da Qualcomm Snapdragon 410 işlemci bulunacak. Bunun yanında cihaz 2 GB RAM’e, 8 ve 16 GB’lık depolama alanı seçeneklerine sahip olacak.