Astropay Nasıl Alınır ? Ne İşe Yarar ?

Astropay internet alışverişlerinde kullanılan sanal kredi kartı olmakla birlikte güvenli alışverişi sağlayan 16 haneli kart numarasından, cv numarasından ve son kullanma tarihi kodundan oluşan sanal ön ödemeli karttır.

İnternet sitelerinden alışveriş yapan birçok kişi Astropay yöntemi ile alışverişlerini gerçekleştirir. Bunun sebebi Astropay kartının sanal bir kart olup düşük limitler ile güvenli bir şekilde ödeme imkanı sağlamasıdır. Kredi kartında yapılan kopyalama ve çeşitli hilelerden çekinen, kredi kartı sevmeyen herkes hiçbir zararı olmayan ve düşük limitler ile hızlı ödeme imkanı sağlayan Asropay kartını kullanabilirler. Kredi kartıyla tıpa tıp aynı özelliklere sahip olan Astropay sanal kredi kartı olarak kullanılmakta ve 10 dolardan başlayıp 500 dolara kadar uzanan limit imkanları tanımaktadır.

Astropay Avantajları Nelerdir ?

Astropay internet üzerindeki alışverişlerinizde çekinmeden kullanabileceğiniz hızlı ödeme imkanı sağlayan güvenilir bir sanal kredi kartıdır. Astropay avantajlarını kullanıcıları kartı kullandıklarında hissetmeye başlarlar. Her şeyden önce Astropay kullanıcılara güvenlik yönü ile avantaj sağlayan bir karttır. Astropay kullanıcıları kart kopyalanması, kişisel bilgi hırsızlığı ve karttaki limitin boşalması gibi durumlar ile karşılaşmazlar. Bu kart internet sitelerinin ödeme yöntemlerinden biridir. Birçok alışveriş sitesinde, oyun sitesinde, bahis sitesinde ve diğer sitelerde kullanıcılara ödeme yapabilmeleri için Astropay yöntemi sunulmaktadır. Astropay kullanıcılarının kartı kaybetme veya çaldırma gibi bir durumu da yoktur.

Astropay Nasıl Alınır ?

Astropay almak çok kolay. Tek kullanımlık veya istenilen limitlerde uzun vadeli olarak satışı yapılan Astropayın kullanım süresi 1 yıldır. Astropay almak isteyenler Astropay satışı yapılan web sitelerini ziyaret edebilirler. Ancak Astropay güvenilir sitelerden alınmalıdır. Astropay kendi web sitesinde de satış imkanı sunar. Astropay almak isteyenler ayrıca bazı bankaların Mobil bankacılığından Astropay kart alabilirler. Bu sanal kart ile internette dilediği limit ile alışveriş yaparak güvenli ödeme yöntemini bulabilirler. Astropay satın almak için www.astropay.com.tr sistesini tercih edebilirler. Bunu tercih etmek istemeyenler, bazı bankaların mobil bankacılığında sunduğu Astropay hizmetinden faydalanabilirler.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir