Assassin’s Creed Mirage iPhone ve iPad’lere Geliyor

Assassin's Creed Mirage

Ubisoft Assassin’s Creed Mirage‘ın iPhone ve iPad için yayınlandığını resmi olarak duyurdu.

Assassin’s Creed Mirage iPhone ve iPad’lere Geliyor

Ubisoft‘un geliştirip yayınladığı Assassin’s Creed Mirage, dünyanın en popüler oyunlarından biri. Ancak yapım her ne kadar popüler olsa da maalesef şu an itibariyle Apple üzerinde oynanamıyor. Neyse ki Ubisoft, oyuncuları sevindiren bir duyuru yaptı. Sonuç olarak Assassin’s Creed Mirage iPhone ve iPad’de yayınlanacak.

Oyuncular Oyunu 90 Dakika Boyunca Ücretsiz Olarak Oynayabilecekler

2023 yılı Ekim ayında piyasaya sürülen efsanenin 13. oyunu Assassin’s Creed Mirage artık PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X ve Xbox Series S, Xbox One, Microsoft Windows, GeForce Now ve Amazon Luna‘da mevcut.

Ubisoft iPhone 15 ve iPhone 15 Pro Max ile mucizeler sergileyeceğini duyurdu. Verilen bilgilere göre oyuncular 90 dakika boyunca ücretsiz oynama imkanına sahip olacak. Bu nedenle şu an oyunu satın almaya karar vermemiş olan kullanıcılar oyunu kısa süreliğine de olsa oynayabilirler.

Assassin’s Creed Mirage Nasıl Bir Oyun?

Assassin’s Creed Mirage, Assassin’s Creed Valhalla, tarihi Bağdat şehrinde geçiyor. Kötü hırsız Basim’i kontrol eden oyun, farklı cinayet türleri üzerinden aksiyon ve macera dolu bir hikaye sunuyor.

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Siparişler başvuru ile kullanılabilir ve 10 Haziran’da satın alabilirsiniz. Oyunlar Amerika Birleşik Devletleri’nde 49.99 dolar olarak belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir