Arçelik Servis İzmir Yenilendi

Türkiye’deki en köklü firmalardan birisi olan Arçelik, uzun yıllardır beyaz eşya sektöründe lider firmalardan bir tanesidir.

Yaygın satış ağıyla tüm Türkiye’ye hizmet sunan firma İzmir bölgesinde de aktif olarak satılmaktadır. Firmanın tüm ürünleri birbirinden kaliteli, kullanışlı ve şık tasarımlara sahiptir. Bu yönünden başka uygun fiyat avantajlarıyla tüketicilerin tercih ettiği Arçelik ürünleri beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, kişisel bakım ürünlerinden elektrik süpürgelerine, ütülere kadar çok geniş bir skalada sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan Arçelik Servis İzmir hizmetimizle, firmanın tüm modellerine tamir ve bakım hizmeti veriyoruz.

Arçelik servis İzmir hizmetimizde, çevre ilçeler ve İzmir’in tamamına mobil ekiplerimizle hizmet sunuyoruz. Bizi aramanızla birlikte nerede ikamet ettiğinizin önemi olmadan en kısa süre içerisinde ekiplerimiz adresinize gelerek cihazınızın sorununu çözecektir. En acil tamir ihtiyaçlarında dahi geniş kadroya sahip olan firmamız hızlı bir servis garantisi sunmaktadır. Tamir işlemlerinin yanında alacağınız bakım paketleri sayesinde Arçelik ürünlerinizi daha uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Tüm Arçelik modellerine hizmet sunan personellerimiz, markanın tüm ürünlerinde uzun tamir deneyimlerine sahiptir.

Arçelik Servis İzmir hizmetimize 444 88 48 numaralı telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimizden tüm tamir prosedürümüzü öğrenebilir, bakım paketleri hakkında bilgi alabilir, ekiplerimizle randevu oluşturma işlemi yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet sunan firmamız en kısa sürede cihazınıza müdahale edecek ve en acil durumlarda yanınızda olacaktır.

Detaylar: Arcelikservisizmir.co

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.