AOC’den 240 Hz’lik Oyuncu Monitörü: AGON AG251FG

AOC, 240 Hz‘lik yenileme hızı ile oyuncuların dikkatini çeken yeni AGON AG251FG model oyuncu monitörünü duyurdu. Monitörün tüm detayları, çıkış tarihi ve satış fiyatı haberimizde.

Son dönemde oyuncu donanımlarına oldukça ağırlık veren firmalardan birisi olan AOC, yeni oyuncu monitörü AGON AG251FG ile bir kez daha oyun tutkunlarının dikkatini çekmeyi başardı.

240 Hz yenileme hızı ve NVIDIA G-SYNC desteği ile oyunlarda en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen AOC AGON AG251FG modelinin teknik özelliklerine ve tasarımına hep birlikte bakalım.

AOC AGON AG251FG Özellikleri

24.5 inç büyüklüğünde 4K çözünürlük sunan bir TN panel‘e ev sahipliği yapan AG251FG, 240 Hz’lik yenileme hızı ile mili saniyelerin bile skoru değiştirdiği oyunlarda oyuncuya büyük bir avantaj sağlıyor.

Yüksek yenileme hızını Nvidia G-Sync teknolojisi ile destekleyen ve bu sayede akıcı oyun deneyimini zirveye taşıyarak oyunlarda oluşan bulanıklık gibi problemlerin önüne geçen monitör, 1 ms tepki süresine sahip.

1 adet HDMI ve DisplayPort girişlerine sahip olan monitör, bunlara ek olarak 4 adet USB 3.0 girişine ev sahipliği yapıyor.

Monitör ergonomik olarak oyuncuların ekranı en uygun açıda sabit tutabilmesini sağlıyor.

AOC AGON AG251FG Çıkış Tarihi

Oyuncu monitörü Ağustos ayında satışa çıkacak.

AOC AGON AG251FG Fiyatı

Cihazın satış fiyatı yaklaşık 500 dolar olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.