Ducati, marka olarak günümüzde motosiklet üretiminde akla gelen ilk isim olmaktadır. Üretmiş olduğu motor modelleri ile dünyayı sallarken, yeni dönem farklı ürünleri ile müşterilerine önemli bir sunum gerçekleştirmektedir. Bunlar arasında Ducati saat modelleri ayrı bir yere sahiptir. Özellikle teknolojik süreklilik gerektiren ve yeniliklere ayak uyduran yapısı ile saat modelleri, günümüzde binlerce sporcunun da gözdesi haline gelmiştir. Motor sporlarında genel bir tercih noktası oluşturan markanın, spor tavrı ile genel bir yenilik sunmaktadır. Özel tasarımlarını dünyaya duyuran koleksiyonları sayesinde insanların oldukça mutlu olmasında büyük bir yere sahiptir.

ducati-kol-saati

Dünya çapında yeniliklere sahip olan Edox saat markası, öncü olan saat markaları arasında yer almaktadır. Üretmiş olduğu saat modelleri ile dünyaya hitap eden bu markanın, derin su noktasında 200 metreye kadar su geçirmeme özelliği bulunmaktadır. Bu markanın özel üretimi olan Deldin saat modeli, bu özelliğin tümüne sahiptir. Cep saati olarak üretim gösteren markanın ilerleyen süreçlerde binlerce sporcu tarafından tercih edilmesi ise bu durumu destekler nitelikte olacaktır. Suya dayanıklı bir model olması, yenilikçi olan modellerinin her zaman devam etmesinde etkili olmuştur. 1965 yılında çıkarmış olduğu suya dayanıklı modellerinin bulunması, o dönemlerde bile insanların gözdesi olan bir saat markası olmuştur.

Anne Klein saat modelleri, zengin bir içeriğe sahiptir. Ürünlerinin oldukça uygun bir fiyat aralığına sahip olması da buradan gösterilecek bir etki yaratacaktır. Aynı zamanda zincir kordonlu saat modelleri, kadınların son moda trendleri arasında yerini almaktadır. Saat modellerinin ürün skalasının oldukça geniş olması da markanın her zaman bir adım önde olmasında etkili olmuştur. Dayanıklı olması, şık olması ve sadeliğin tüm özelliklerini taşıyor olması, markanın öncü bir marka olmasını sağlamıştır.