Anime Denilince Fullmetal Alchemist Brotherhood’dan Bahsetmemek Olmaz

Anime denilince akla ilk gelen serilerden biri olan Fullmetal alchemist, üzerinde çokça yazılmış anime klasiklerinden biridir.

2009 yılında yayınlanmaya başlamış olan anime, babaları simyacı olan ve ortadan kaybolan iki kardeşin, annelerinin ölümü üzerine babalarının simya çalışmalarını bulmaları ve annelerini geri getirmeye çalışmalarını konu ediniyor. Kurgusu, kısa ama son derece sürükleyici öyküsüyle, dünya genelinde milyonlarca fan kitlesi oluşturan anime, anime klasikleri arasına girmiş ve halen en çok izlenenlerden biri olmaya devam ediyor. Fullmetal alchemist brotherhood izle linkine tıklayarak, en çok beğenilen ve sevilen bu animenin yüksek çözünürlükteki versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Diğer bir anime klasiği Shingeki no kyojin

Devler ve insanların savaşı, insan ırkının hayata kalma mücadelesini konu alan fantastik bir yolculuk olan Shingeki no kyojin, olağanüstü başarılı kurgusu, komedi – aksiyon tarzıyla mangadan animeye dönüştürülmüş en başarılı örneklerden biri olarak kabul ediliyor. Dünya üzerinde en çok izlenen ve en çok beğenilen anime serilerinden biri olan Shingeki no kyojin, 2009 yılında yayınlanmaya başlamıştır. Önemli anime klasiklerinden biri olan serinin halen dünya genelinde takipçileri bulunuyor ve yeni takipçiler sürekli olarak bu fanlar arasına katılıyor. Türkiye’ nin anime arşivi olan web platformumuzda Shingeki no kyojin izle linkine tıklayarak, serinin tüm bölümlerini çeşitli seçeneklerle izleyebilme şansına ulaşabilirsiniz.

Özel bir seri Boku no hero academia

2014 Yılından beri manga olarak yayınlanan ve mangası özellikle çizimleriyle ve konusuyla çok başarılı bulunan Boku no hero academia’ nın animesi de çok beğenildi. Son dönemin en başarılı anime serilerinden biri olan Boku no hero academia, dünya genelinde hem mangası ve hem de animesiyle çok büyük bir fan kitlesine sahip. Sürekli olarak izlenme oranı artan ve yeni hayranlar edinen seri, akisyonla karışık fantastik bir dünyayı konu alıyor. Ülkemizde de çok sevilen serinin tüm bölümlerine boku no hero academia izle linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Serinin tüm bölümlerini çeşitli seçenekler ve yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz. Bu fantastik anime, son dönemin en başarılı serilerinden biri olmaya ve en çok izlenenlerden biri olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.