Alexa Yeni Özelliklerini Açıkladı

Web sitelerinin trafikleri ile ilgili bilgi veren Alexa sitesi, yeni özellikleri ile daha ayrıntılı bilgileri kullanıcılarına sunmaya başlıyor. Alexa’nın yeni özellikleri haberimizde.

alexa-1

Amazon.com tarafından yönetilen Alexa sitesi, web sitelerinin trafiklerini kullanıcılarına başarılı bir şekilde sunan bir firma olarak tanılıyor. Dünya ve ülkesel olarak web sitelerinin derecelerini gösteren Alexa, bugün yeni özellikleri ile daha ayrıntılı bilgiler sunacağını duyurdu.

Aylık Benzersiz Ziyaretçi

Alexa’nın yeni özelliği “Aylık Benzersiz Ziyaretçi” sayesinde; sitenizin gerçek seyirci sayılarını öğrenebilir ve yeni aylık benzersiz ziyaretçi sayısı ile potansiyel gücünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Bu değerler en net rakamı vermek için günlük olarak güncelleneceğini belirtelim.

alexa-2

Anahtar Kelime Aracı

Alexa’ya artık anahtar kelimelere daha kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz “Anahtar Kelime Aracı” özelliği geliyor. Bu özellik ile son aramaları site üzerinden bulunduğunuz sayfadan görüntüleyebilirsiniz.

alexa-3

Anabaşlık karşılaştırması

Zamanınızın değerli olduğunu bilen Alexa, yeni özelliği ile web sitelerinin trafiklerindeki anlık değişimlerini sizlere daha hızlı, anlaşılır ve kolay bir şekilde sunuyor.

alexa-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.