okey oyna

Alex Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Kadın erkek pek çok insan vücudundaki istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmayı ister. Lazer epilasyon, insanların bu isteklerini yerine getiren yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Lazer ışığı, bilinen ışıktan farklı olarak bir demet şeklinde tek bir dalga boyunda yayılır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için de bu lazer enerjisi kullanılır. Lazer ışını, cilt üzerine milisaniyelik atışlarla uygulanır, tüye rengini veren melanin pigmentleri tarafından bu ışınlar emilir ve dokuya herhangi bir zarar vermeden sadece kıl köküne yoğunlaşarak ısı oluşturur. Bu ısı ile kıl kökü tahrip edilir ve bir daha çıkmaması için kıl kökü kurutulur.

En İyi Lazer Epilasyon Hizmetleri

Firma pendik lazer epilasyon başta olmak üzere, yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosuyla müşterilerine lazer epilasyon hizmeti veriyor. Müşterilerden gelen talebe yönelik istenen her bölgeye lazer epilasyon sorunsuz bir şekilde yapılıyor. Koltuk altı, yüz bölgesi, bikini bölgesi, sırt tüyleri gibi bölgesel seanslar yapılmakla birlikte komple vücut epilasyonu da yapılıyor. Seans süreleri boyunca tüylerin durumu yakından takip edilerek epilasyonun verimi en iyi şekilde arttırılmaya çalışılıyor.

Tüyler Kaç Seansta Biter?

Lazer epilasyonda seanslar kişiye göre değişebilmektedir. Tüylerin rengi, kalın veya inceliği, lazer yapılan bölgeye göre seans süreleri de değişir. Yüz bölgesindeki tüyler için kısa süreli seanslar yeterli olmasına rağmen vücudun diğer bölgelerindeki tüyler için daha fazla seans gerekebilir. Uzman eller bunun için müşterilerini gerektiği şekilde yönlendiriyor.

Lazer epilasyonda fiyatlar genel olarak seanslara bağlı yapılır. Lazer epilasyon fiyatları seans süresi ve lazer yapılan bölgeye göre de fiyat şekillendirmesi yapılıyor. Firma bu konuda müşterilerine en uygun fiyatları sunarak bu hizmetten daha çok insanın yararlanmasını sağlıyor.

Firmanın Diğer Hizmetleri

Firma lazer epilasyon dışında profesyonel cilt bakımı da yapmaktadır. Kimyasal peeling, leke bakımı, akne bakımı, anti aging, cilt toparlama gibi birçok cilt bakımı hizmeti veriliyor. Bununla beraber kalıcı makyaj, saç ekimi, kirpik lifting ve zayıflamaya yönelik çeşitli uygulama da yapılıyor. Firmanın iletişim numarasını arayarak rezervasyon yaptırabilir veya site üzerinden ön randevu formunu doldurarak firmanın size dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 910 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir