2014 yılının en güzel albümleri ve en güzel şarkılarını içeren bu başlıkta sizlere en güzel albümleri ve en güzel şarkıları dinlemeniz için bağlantı linkleri vereceğim. Bu bağlantılar aracılığıyla 2014 yılının en güzel şarkılarını ve albümlerini rahatlıkla, kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde dinleyebilecek, dinlediğiniz albümlere ve şarkılara yorum atabileceksiniz. Ayrıca albümlerin içinde bulunan şarkıların şarkı sözlerini okuyabileceksiniz.

Sevcan Orhan Düşten Gerçeğe 2014 Albümü

sevcan-orhan-1

Sevcan Orhan’ın 2014 yılında birçok eski şarkıyı tekrar seslendirdiği albümü olan Düşten Gerçeğe isimli albümünü dinlemek isteyenler ve Düşten Gerçeğe albümünün içerisindeki şarkıların sözlerini okumak isteyenler alttaki bağlantı adresine tıklayabilirler.

Sevcan Orhan Düşten Gerçeğe Albümü

Ferhat Göçer & Catwork Project Silinmeyen Hatıralar 2014 Albümü

ferhat-gocer-1

Ferhat Göçer’in Silinmeyen Hatıralar ve Haydi Gel Benimle Ol isimli 2 şarkıyı seslendirip çıkarmış olduğu albümü olan Silinmeyen Hatıralar albümünü alttaki linke tıklayarak dinleyebilirsiniz. Catwork Project ve Ferhat Göçer’in bu Silinmeyen Hatıralar albümü ile ilgili yorumları girdiğiniz sayfadan yapabilirsiniz.

Ferhat Göçer Silinmeyen Hatıralar Albümü

Bu iki güzel albüm dışındaki diğer albümleri dinlemek için tek yapmanız gereken bu güzel albüm ve şarkı dinleme adresinin ana sayfasına giriş yapmaktır. Ana sayfaya girdikten sonra birçok yeni çıkan şarkıyı ve albümü dinlemenin keyfini sürebilirsiniz. En güzel albümleri ve şarkıları dinlemek için hemen alttaki linke tıklayıp ana sayfaya girebilirsiniz. Şarkı arşivinde dolaşmayı unutmayın…

Albüm Dinle