Alanya Heyecan Turları

Birçok kişi için tatil demek, heyecan ve macera anlamına gelmekte. Bunun için tatil rezervasyonu ve araştırmalarını yaparken mümkün olduğu kadar isteklerini karşılayacak yerleri seçmeye özen göstermiş olsa da ne yazık ki karşılarına çıkan turlar onları tam anlamıyla memnun edemiyor.

Halbuki şimdilerde pek çok kişi oldukça kısa bir süre içinde istediği tarzdaki Alanya heyecan içerikli turlarını inceleyerek bunlar arasından seçimlerini kolaylıkla yapabiliyorlar.

Alanya Jeep Safari

Toros Dağları içinde yapılmakta olan Alanya Jeep Safari , bir yandan heyecanı beraberinde getirirken diğer bir tarafından ise Türk kültürü ve köy yaşamı ile alakalı incelemelerde bulunacaktır. Yapılacak olan bu safari turunda insanlar Dim Mağarası’na girmek istedikleri zaman, ek ücret ödemesi gerekecektir. Ancak bunun yanı sıra tura katılacak olan kişiler Alanya Kalesi’ne de çıkacaktır. Lakin yapılacak olan bu safari esnasında kale turu güvenli bölgeye kadar yapılacak, buradan şehir manzarası doyasıya görülecektir.

Alanya ATV Motor Safari

Söz konusu heyecan olduğu zaman pek çok kişi Alanya ATV motor safari turlarını tercih ediyorlar. Engebeli arazide yapılacak olan motor safari turunda kullanılacak olan ATV motorlar eğer ki daha öncesinde kullanılmadıysa, öncelikli olarak kısa bir test sürüşü yapılacaktır. Sabah ve akşam 2’şer seans yapılan safari macerası esnasında çam ormanlarına girildiği zaman yüzme molası verilerek dinlenilebilecektir.

Alanya Tüplü Dalış Turu

Alanya denildiği zaman insanların büyük bir kısmının aklına öncelikli olarak gelen şeylerin başında masmavi denizleri gelmekte. Bu denizlerde zaman geçirmek isteyen kişiler ise Alanya tüplü dalış turunu tercih edebilirler. Tüplü dalış turları 2 farklı bölgede 30’ar dakika üzerinden yapılmaktadır. Üstelik bu turun yapılacağı sabah gelecek olan misafirler otellerinden alınacak ve daha sonrasında dalış işleminin yapılmasının ardından ise yeniden otellerine bırakılacaktır. Tüplü dalış turu esnasında yapılması gereken şeylerin tamamı bu konuda deneyimli kişiler tarafından yapılmaktadır. Böylece insanlar akıllarında herhangi bir soru işareti kalmadan ister tek başlarına isterlerse sevdikleri ile beraber tüplü dalış grupları ile beraber hiç olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde vakitlerini geçirmiş olurlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir