Akıllı Telefonlar ve Tabletler İçin Hologram Yansıtıcısı

Holapex Hologram yansıtıcıları akıllı telefon ve tablet uyumlu olarak Kickstarter sitesinde bağış topluyor.

holapex-hologram

Holapex Hologram piramitleri, Kickstarter sitesinde en yüksek kalitedeki mobil cihaz uyumlu hologram olarak sunuluyor. Yapılan prototiplerin 1200 saat üzerinde denenmesi sonucunda en dayanıklı ve HD kalite verebilen ürün geliştirilmiş.

iPhone, iPad gibi iOS cihazlar ve Android ürünler ile uyumlu olan Holapex Hologram, üretilebilecek en ince plastik malzemeden yapılmış. Parçalar bir araya getirildiğinde yaklaşık 2.3 kg ağırlığa sahip oluyor.

Holapex LIGHT modelinde 4 inç genişliğinde ve 2 inç yüksekliğinde. Piyasadaki 4 inç ve 6 inç ekrana sahip olan akıllı telefonlarla uyumlu olarak çalışıyor.

Holapex VIVID modelinde ise, 7 ile 12 inç arası ekrana sahip olan tabletler ile uyumlu olarak çalışıyor. VIVID boyutları ise 6 inç genişliğe 3 inç uzunluk.

Uzun denemeler sonunda görüntüyü bozmayan en dayanıklı materyalin eğilebilir PET plastik olduğuna karar vermişler. Yani bükülebilmesiyle kırılmaların önüne geçen yansıtma panelleri, aynı zamanda çift görüntü veya bulanık görüntüyü de engelliyor.

Holapex Hologram Nasıl Çalışıyor?

Basitçe Holapex Hologram, mobil cihazınızın ekranında ne görüyorsanız onu yansıtmanızı sağlıyor. YouTube sitesinde hologram ile uyumlu birçok videonun olduğu gerçeğinin yanında, bir de kullanıcılara özel Holapex uygulaması yapılmış.

Böylece kendi videolarınızı ve fotoğraflarınızı, çok kolay bir şekilde holograma hazır 4 taraflı hale getirip yansıtabilirsiniz.

Holapex Hologram Pyramid HD, Kickstarter sitesinde 3 bin dolar hedef koymuş. Projenin bitimine henüz 21 gün var ve 8 bin dolar toplanmış durumda. Holapex LIGHT için yapılması gereken minimum bağış 20 dolar, Holapex VIVID için ise 30 dolar.

Holapex Hologram hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak Kickstarter sayfasına ulaşabilirsiniz. Projenin tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir