okey oyna

Akıllı Telefon Boyutunda Yazıcı: Canon Zoemini

Akıllı telefon boyutundaki mini yazıcı Canon Zoemini oldukça dikkat çekiyor.

Mini Fotoğraf Yazıcı: Canon Zoemini

Akıllı telefon ile çekilen fotoğraflar yalnızca dijital ortamda kalmasın, hatıralar fiziksel olarak da duvara veya dolaba asarak göz önünde birer hatıra olsun istiyorsanız, bu akıllı telefon boyutundaki mini fotoğraf yazıcısı tam size göre.

Canon Zoemini artık bu tarz ürünlerde görmeye alıştığımız ZINK teknolojisini kullanıyor. ZINK fotoğraf kağıtları istenildiğinde çıkartma gibi yapıştırılabiliyor. Ayrıca bu mürekkebi içinde 5 x 7.6 santimetre boyutundaki fotoğraf kağıtları dağılmaya suya ve tere de dayanıklı tasarlanmış.

118 x 82 x 19 mm boyutlarındaki mobil yazıcı yalnızca 160 gram ağırlığında. Yazıcının bu anlamda akıllı telefonlardan daha kısa olduğunun da altını çizelim. Ancak kalınlık anlamında aynısını söylemek pek mümkün değil. Yine de cihazı çantada veya cepte taşımak oldukça kolay. Cihazlar arası eşleme ise Bluetooth ile yapılıyor.

Canon Mini Print uygulaması ile çıktıları bir araya getirerek poster oluşturabileceğiniz bir araç da sunuluyor. Bunun için en fazla 4 veya 9 baskıya kadar destek sağlandığını da belirtelim. Uygulama ile fotoğrafları filtreler ve çıkartmalar ile geliştirme şansınız da var. Yazıcının Android ve iOS uygulaması da mevcut.

Canon Zoemini Fiyatı

Mini yazıcının güncel satış fiyatı 500 TL.

Okey Oyna
 657 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir