Adresinize Hizmet Sunan Özel Rowenta Servisi

Rowenta Servis

Türkiye’de elektrik süpürgesinde öncü bir firma olmasının yanı sıra dünyada da çok talep gören Rowenta, ilerleyen ve gelişen teknoloji ağıyla işlevsel elektrik süpürgeleri üretmeye devam etmektedir. Çok uzun ömürlü ve bir o kadar da dayanıklı olan Rowenta marka elektrik süpürgesi, evlerimizde hatta iş yerlerimizde hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Her teknolojik üründe olduğu gibi bu marka elektrikli süpürgelerde de kullanma alışkanlıklarına bağlı olarak çeşitli arızalar oluşmaktadır. Bu tarz durumlarda herkesin yaptığı gibi sizlerin de yapacağı ilk iş bir teknik servisle görüşmek olacaktır.

Rowenta’nın Türkiye’de yayılmasıyla birlikte teknik servis merkezleri de yayılmaya ve sayısı artmaya başlamıştır. Elektrik süpürgenizi daha uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorsanız işlerinde uzman ve deneyimli bir teknik servis ekibiyle çalışmak zorundasınız.

Özel Rowenta Servis olarak İstanbul’da uzun zamandır hizmet veren İstanbul Rowenta servis uzman ve deneyimli kadrosunun yanı sıra birçok teknik servis ekibiyle sizlere yardımcı olmaktadır.

Sizlerin ise bu özel servis merkezine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak İstanbul’daki evinizin ya da iş yerinizin adres bilgilerini vererek sizin verdiniz konuma en yakın teknik servis ekibinin mümkün olan en kısa sürede gelmesini beklemeniz yeterlidir.

Teknik servis ekibini evinize ya da iş yerinize çağırabildiğiniz gibi merkezi de ziyaret etmek isterseniz elektrik süpürgenizi özel servis merkezine sizler de götürebilirsiniz.

Web adresi: https://www.servisr.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.