Acer Swift 7 İncelemesi

Şık tasarımı ile dikkat çeken Acer Swift 7 incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve güncel satış fiyatı incelememizde.

Windows ekosisteminde yer alan en şık görünümlü ultrabook modelini inceliyoruz.

Acer Swift 7 Teknik Özellikleri

Acer Aspire S13 Ultra modelinde Intel‘in 7. nesil Kaby Lake serisinden Core i7-7Y75 modeli bulunuyor. 1.3 GHz frekans hızına sahip olan bu işlemciye 8 GB LPDDR3 bellek eşlik ediyor.

Depolama tarafında ise 256 GB kapasiteli SSD mevcut. 13.3″ boyutlu CrystalBrite panelin kullanıldığı dizüstü bilgisayarın ekran çözünürlüğü ise 1.920 x 1.080.

Acer Swift 7 modelinde 4 hücreli yapıya sahip 42.66 Wh kapasiteli bir batarya bulunuyor. Bu batarya 9 saate kadar kullanım ömrü sunuyor.

Acer Swift 7 Tasarımı

Acer Swift 7 modeli altın rengi ve siyahın bir arada kullanıldığı oldukça şık bir tasarıma sahip. Dizüstü bilgisayarın sahip olduğu 1.6 kg ağırlık ise çok dikkat çekici. Ayrıca 10.1 mm kalınlığı ise Acer Switf 7 ultrabook modelinin ne kadar ince olduğunu açık bir şekilde ortaya koyuyor.

Bilgisayarın parlak ekranı, altın renkli klavye bölgesi ve devasa boyuttaki touchpad alanı tasarımı güçlendiren diğer detaylardan.

Acer Swift 7 Artıları

Şık tasarım

Ultra ince ve hafif yapı

Uzun pil ömrü

Güçlü donanım

Acer Swift 7 Eksileri

Giriş çıkış portları az

Fiyatı biraz daha uygun olmalı

Acer Swift 7 Fiyatı

Cihazın yurtdışı satış fiyatı 1.050 dolar civarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir