90 TL’ye 90’lara Götüren Retro Oyun Konsolu

Teknoloji ilerlemeye devam ediyor olsa da eski oyunlara ve eski oyun konsollarına özlem oluyor. Bu özlemin sonucu olarak karşımıza çıkan Hasbro Retro Tiger LCD 90’lı yıllarda çocukluğunu yaşayanlara hitap ediyor. Tiger Electronics LCD isimli firma el konsolunu tekrar piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Retro oyun konsolu kullanıcılarını 90’lı yıllara doğru yolculuğa çıkaracak.

Geçmişe Götüren Retro Oyun Konsolu

Oyun oynamayı sevenlere ve retro görünümden hoşlananlar için oldukça keyifli bir alternatif olacak bu oyun konsolunda yerleşik olarak birkaç oyun da yer alacak. Hasbro Retro Tiger LCD konseptinde yer alacak oyunlarise Soni şunlar; Disney’s The Little Mermaid, Marvel X-Men Project X, Transformers Generation 2 ve Sonic the Hedgehog 3.

Hasbro Retro Tiger LCD Fiyatı

Bu oyunları ya da benzer versiyonlarını mobil olarak da oynamak mümkün ancak bu tarz retro dokunuşları seven ve eski oyun konsollarının keyfini yaşamak isteyenler için hazırlanan bu serinin 2020 yılının sonbaharında çıkacağı söyleniyor. Cihazın fiyat etiketi ise oldukça uygun. 14.99 dolarlık satış fiyatı olacak ürün için bir de 2 adet AA pil satın almak gerekiyor. 14.99 dolar yaklaşık 90 TL’ye karşılık geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.