Linshof adındaki bir Alman markası, bugüne kadar pek görülmemiş 80 GB depolamalı i8 modelini duyurdu. İşte Linshof’un güçlü teknik özelliklere sahip incecik telefonu.

linshof-i8-1

Bugüne kadar çok çeşitli tasarıma sahip telefon görmemize rağmen, 8 kenarlı telefonları pek fazla gördüğümüz söylenemez.

Alman bir marka olan Linshof ise, 8 kenarlı i8 modelini duyurarak şaşırtıcı bir atılım yapmış gibi görünüyor.

Güçlü teknik özellikler sunan Linshof i8, çoğunlukla 80 GB depolama, 8 çekirdekli işlemci, 8 kenarlı ve lüks tasarımıyla dikkat çekiyor.

Linshof’un i8 modeli, önde 5 inç boyutunda Full HD çözünürlüklü SuperAMOLED ekran, 13 Megapiksel arka ve 8 Megapiksel ön kameraya sahip.

Cihazda 2.1 Ghz hızına sahip gerçek 8 çekirdekli bir işlemci bulunuyor. Ayrıca cihaz 140 gram ağırlığına rağmen 3100 mAh boyutunda bir çıkarılamayan bataryaya da sahip.

Lollipop ile Geliyor!

Android 5.0 Lollipop ile duyurulan Linshof i8, paylaşmış olduğumuz görsellerden de göreceğiniz gibi, bildirim çubuğunun aşağıda bulunduğu Süper-Responsive olarak nitelendirilen Linshof UI arayüzüne sahip.

Lüks görünümlü ve ince ekran çerçevesiyle başarılı bir tasarıma sahip olan Linshof i8 modeli, 380 Dolar fiyata sahip.

2015 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkacak olan Linshof i8 modelinin hangi ülkelerde satışa çıkacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Linshof’un Tableti de Var!

Ayrıca Linshof’un benzer teknik özelliklere sahip 10 inç boyutunda 4:3 ekrana ve 9000 mAh bataryaya sahip Performance Tablet adında bir tableti de bulunuyor.

linshof-performance-tablet-1

Linshof Performance Tablet‘inde 2015 yılının ilk çeyreğinde 360 Dolar fiyat ile satışa sunulması bekleniyor.