okey oyna

7/24 Online Fatura Ödeme

Fatura Ödeme

Faturalar hayatımızın ayrılmaz bir parçası. Her birimizin, her nerede yaşarsak yaşayalım birden çok faturamız bulunuyor ve bunlar her ay düzenli olarak ödenmek zorunda oldukları için bütçemizden pay alıyorlar. Bazıları dönemsel olabilse de son dönemde artık dönemsel olanlar dahi 12 ay boyunca belli bir tutarın altına düşmez oldu. Mesela doğalgaz faturaları birkaç yıl önceleri özellikle sahil kesimlerde sadece 3-4 ay belli bir tutarın üzerinde ödeniyor, sonraki aylar, hele ki yaz ayları üç ayda bir ödeniyordu. Her ne kadar faturaların tutarları bir sorun olsa da fatura ödeme de bir o kadar zor olmakta.

Üç Adımda Online Fatura Ödeme İmkanı

Mevcut faturalarınızı eğer geleneksel yöntemlerle ödemeye kalkarsanız sadece paranızı değil, zamanınızı da ayırmanız gerekiyor. Mesai saatlerini gözetmek, gittiğinizde işe çalışanlarını yerinde bulmak, uzun kuyruklar beklemek çoğumuz için büyük zahmet oluyor. Ancak online fatura ödeme sistemi sayesinde internete bağlanabildiğiniz her yerden faturalarınızı ödeye biliyorsunuz.

Online Fatura adlı web sitesi bu konuda bütün alışılagelmiş alışkanlıklarınızı baştan değiştirecek nitelikte. Site, bankaların ve kurumların altyapılarıyla koordine çalışıyor. Bu sayede hangi faturanızı, nerden, hangi bankadan ödeyeceğiniz gibi bir dertten sizi kurtarıyor. Sadece üç adımda bütün faturalarınızı ödeme imkânı veriyor. Bunun için yapmanız gerekenler şunlar:

  1. Öncelikle Ana sayfalarında bulunan Fatura Sorgulama ekranından ödemek istediğiniz kurumu seçiyorsunuz.
  2. Sonra ödeyeceğiniz faturanın sağ tarafındaki Ekle simgesi tıklayıp faturanızı sepete ekliyorsunuz. Başka bir fatura için Yeni Fatura Ekle simgesinden yeni bir fatura ilave edebiliyorsunuz.
  3. Son olarak da sepetinizde Ödemeye Geç kısmından gerekli bilgileri girerek ödemenizi tamamlıyorsunuz.

Kredi kartı ile Fatura Ödemenin En Kolay Yolu

Kredi kartı ile fatura ödeme imkânı büyük kolaylık sağlıyor. Elektrik faturalarınızı, gaz faturalarınız, su faturalarınızı, cep telefonu faturalarınızı, Telekom faturalarınızı, TV abonelikleri faturalarınızı güvenli bir şekilde ödeyebiliyorsunuz.

Üstelik Online Fatura sitesi sadece fatura ödeme ile de hizmetlerini sınırlandırmıyor. Aynı zamanda vergi ödemeleri bölümü de var. Buradan motorlu taşıt verginizi, trafik cezalarınızı, SSK ödemelerinizi, BAĞKUR ödemelerinizi çok kolay biçimde, 7/24 gerçekleştirebiliyorsunuz.

 720 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir