200 GB Kapasiteli MicroSD Kart Satışa Çıktı

SanDisk firmasının MWC 2014‘te duyurduğu 200 GB kapasiteli yeni microSD kart nihayet satışa sunuldu. Yüksek kapasiteli kartın detayları ve fiyatı haberimizde.

sandisk-ultra-microsd-kart-200-gb

Kaliforniya merkezli depolama çözümleri üreten SanDisk, MWC 2014’te duyurduğu yüksek kapasitesi ile dikkat çeken en yeni microSD kartı nihayet satışa sunuldu. Kart yüksek kapasitesinin yanında sahip olduğu diğer özellikleriyle de tüm dikkatleri üzerine topladı.

Dünyanın ilk 200 GB Kapasiteli microSD Kartı

200 GB’lık dev bir depolama alanına sahip olan microSD kart, sadece yüksek kapasitesiyle ön plana çıkmıyor.

Yeni nesil 200 GB’lık SanDisk Ultra microSD kart aynı zamanda suya, şoka, ısıya, X-Ray’e ve mıknatıslanmaya da karşı gösterdiği dirençle herkesi kendisine hayran bırakıyor.

USB 3.0‘dan daha iyi bir aktarma performansına sahip olan kart, 90 MB/s transfer hızına sahip. Buda demek oluyor ki dakika 1200 fotoğraf gönderebileceksiniz.

Uygun Fiyat, Yüksek Depolama

200 GB kapasiteli microSD kartın fiyatı ilk tanıtıldığında 399 dolar olarak açıklanmış olsa da 240 dolar gibi oldukça hesaplı bir fiyattan satışa çıktı.

İlk bakışta size yüksek gelebilecek bu fiyatı, 512 GB hafıza kartlarına 1000 dolar istendiğini söylediğimiz zaman sizinde oldukça uygun bulacağınızı düşünüyoruz.

Beraberinde SD kart adaptörüyle gelen kartın 10 yıl global garantisi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.