Değerli ziyaretçimiz,

Sitemizi ziyaret ettiğinizde www.celalyurtcu.com web sitesi için belirlenen kullanım şartları kabul etmiş sayılıyorsunuz. Şartları kabul etmiyorsanız sayfalarımızdan ayrılabilirsiniz.

Sitemizin içeriğini kullanırken sorumluluk tamamen siz kullanıcılara aittir. Sitemizde arıza yada hata olmadığını ve siteden edindiğiniz bilgilerin görüntülediğiniz tarihte tamamen doğru olup olmadığını site sahibi garanti edemez.

Web sitemizi sürekli güncelliyoruz. Bundan dolayı sitedeki tüm bilgiler anlık olarak değişebilir. Siz içeriğimizi görüntülediğiniz tarihte sitedeki bazı bilgiler değişiklik gösterebilir.

Kişisel bilgilerinizi sadece size duyurularımızı iletmek için kullanabiliriz.

Sitemizdeki bazı sayfalarda harici linkler verilmektedir. Harici bağlantıların içeriğinden web sitemiz sorumluluk kabul etmez. Sayfaları gezdiğiniz sırada bilgisayarınızdaki bir virüs sonucunda açılacak herhangi bir sitenin içeriğinden web sitemiz sorumlu tutulamaz.

Konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen aşağıdaki linkleri ziyaret ediniz.

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu

Bilişim Suçları ve Sistemleri Şube Müdürlüğü

celalyurtcu.com içeriği Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 2.5 lisansı ile korunmaktadır.

celalyurtcu.com tarafından üretilmiş olan tüm yazılı, görsel ve etkileşimli çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle ve ticari olarak kullanılmadıkları sürece kopyalanabilir, dağıtılabilir ve saklanabilir. Dağıtımı yaptığınızda, bunları elde eden her kişinin aynı haklara sahip olması gerekmektedir.

Alıntı Koşulları

  • Kaynak site olarak açıkça celalyurtcu.com ibaresinin olması gerekmektedir. celalyurtcu.com yazısının üstüne http://www.celalyurtcu.com şeklinde bağlantı da vermelisiniz.
  • celalyurtcu.com yazısının yanına, bir boşluk bırakarak, yanına bir tire çekip yine bir boşluktan sonra; uzun adresi veya “kaynak belge” yazıp, adresi üstüne bağlantı olarak verebilirsiniz.
  • Bu satırın altına da herkesin, bunu size sağlayan lisans koşullarıyla bu belgeyi dağıtabileceği bilgisini vermelisiniz. Bu bir zorunluluktur.
  • Örnek telif bildirimi aşağıdaki gibi olmalıdır:

Kaynak: celalyurtcu.comkaynak belge
Bazı hakları saklıdır. Buradaki çalışma, özgün belge kaynak gösterilmek suretiyle ve ticari olarak kullanılmadıkları sürece, değiştirilmeden kopyalanabilir ve dağıtılabilir.
Creative Commons BY-NC-ND 2.5