Android Güncellemeleri Artık Kota Dostu!

Android Yorum yok »

Android içerisinde yer alan uygulamalara düzenli olarak gelen uygulamalar boyutları nedeni ile oldukça fazla tepki topluyordu.

Android Oyunlarını Windows’ta Oynayın

Android Yorum yok »

Windows için en iyi Android emülatörü olarak gösterilen BlueStacks’in yeni versiyonu yayınlandı. BlueStacks 2 ile Windows’ta Android deneyimini yaşayabilirsiniz.

Android Marshmallow Sürümünde Root İşlemi Cihazı Garanti Dışı Bırakmayacak

Android Yorum yok »

Android 6.0 Marshmallow sürümünde Root işlemi daha güvenli. Root kök dosyaları artık sistem bölümüne yüklenmiyor. Yapılan Root işlemi cihazı garanti dışı bırakmayacak.

Android 6.0 Marshmallow Alacak Cihazların Tam Listesi

Android Yorum yok »

Google’ın yeni Android sürümü Android 6.0 Marshmallow alacak cihazların en güncel listesini sizler için hazırladık. Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak cihazların tam listesi haberimizde.

Android 6.0 Marshmallow Yayınlandı

Android Yorum yok »

Google’ın geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği etkinlikte bu hafta geleceği açıklanan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi Nexus modelleri için OTA yoluyla yayınlandı. Güncellemenin tüm detayları haberimizde.

Android Cihazları Hızlandırma Yöntemleri

Android Yorum yok »

Android telefon ve tabletler için çok sayıda hızlandırma uygulaması var. Sizler için en iyi hızlandırma uygulamalarını araştırdık. Detaylar haberimizde.

Android Cihazları Yavaşlatan Uygulamalar

Android Yorum yok »

Android cihazınız aldığınız günkü performansını göstermiyor veya çok mu pil tüketiyor? O zaman cihazı yavaşlatan ve tabiri caizse pili sömüren uygulamaları incelemelisiniz.

Android’de Önemli Bir Güvenlik Açığı Bulundu

Android Yorum yok »

Özel bir ekibin yaptığı araştırmaya göre Android işletim sistemli cihazlarda yapılan fabrika ayarlarına dönüş işlemi verileri tam anlamıyla silmiyor.

Android M Sürümü Yakında Geliyor

Android 8 Yorum »

Google, bu ay sonu düzenleyeceği Google I/O 2015 etkinliğinde Android’in yeni sürümü Android M’yi tanıtacak. Yeni sürüm ile ilgili detaylar haberimizde.
bakırköy güzellik salonu | kamera sistemleri


Wordpress alt yapısı ve Silicon teması kullanılmıştır.

Copyright © 2017 Celal Yurtcu – Teknolojiye dair ne varsa. Her hakkı saklıdır.